Modyfikowalny szablon dla firmy

Coś w sam raz dla małego rodzinnego biznesu!

Nasza oferta   Zapytaj o szczegóły

O firmie

Już od lat doskonalimy nasze wyroby cukiernicze - robi to obecnie trzecie pokolenie. Doceniają to nasi Klienci - mamy wśród nich takich którzy są z nami od lat - to dla nas wielka satysfakcja. Oferujemy szeroki asortyment ciast oraz pieczywa. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Co oferujemy?

Lody

Wyjątkowo szeroki asortyment smaków. Zarówno klasyczne jak również sorbety.

Ciasta

To zasadniczy punkt w naszej ofercie - od wypieku ciast rozpoczęła działalność nasza firma i tutaj skumulowała się nasza podstawowa kompetencja.

Pieczywo

Szanujemy tradycyjne przepisy - dają gwarancję wyjątkowego smaku i trwałości naszych wyrobów. Wypiekamy codziennie 200kg pieczywa i praktycznie nie mamy zwrotów.
Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Są wyjątkowo proste - Nie wierzymy w kompromisy - wierzymy w JAKOŚĆ.

Mimo, że współcześnie można wykorzystywać w naszej branży rozmaite substancje przyśpieszające produkcję i poprawiające jej smak, konsekwentnie stosujemy tradycyjne receptury. Wymaga to większego nakładu pracy ale doceniają to nasi Klienci.
To podstawa - bo ze złej mąki chleba nie będzie.

Nie będzie również dobrego ciasta. Dobre surowce są niezbędne - potrafimy dobrze ocenić ich jakość i dlatego korzystamy tylko z zaufanych dostawców.
oczywiście - TAK! W naszej firmie przekazujemy je kolejnym pokoleniom bo to wyjątkowy kapitał. To wiedza unikalna i nie do pozyskania żadną inną drogą :)


Zobacz nasze produkty

Własne receptury - wyjątkowy smak!

Dzięki pracy naszych Dziadków i Rodziców wypracowaliśmy własne, unikalne receptury które sprawiają, że nasze produkty mają niepowtarzalny smak. Nasze pieczywo produkowane bez jakichkolwiek polepszaczy zachowuje świeżość nawet do tygodnia. Klienci to doceniają!Opinie naszych Klientów

Jesteśmy dumni z Państwa zaufania!

- to dla nas wielka satysfakcja ale i zobowiązanie.

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły - złóż zamówienie

Cukiernia Sp. Jawna,
ul. Jasna Przyszłość 3,
02-345 Miasto

tel. 012 345 678
mail: firma@cukiernia.com.plWszystkie elementy tego szablonu mogą być dowolnie modyfikowane. Również układ strony jest elastyczny - w tej wersji to witryna jednostronnicowa z odsyłaczami, ale równie dobrze szablon może zostać uzupełniony o oddzielne podstrony.

Wiadomość została wysłana!
Niestety, coś poszło nie tak - spróbuj później.