LECĘ W KOSMOS

Zobaczyć to na własne oczy

Jedyna niepowtarzalna szansa!

Zobacz to na własne oczy, dołącz do załogi ISS - nie zwlekaj - zamów już bilet!

Witamy w naszym biurze podróży

Kosmos na wyciągnięcie ręki - to nasza podstawowa oferta. Prawda że skromna???


Jedynie z nami przeżyjesz przygodę życia - oderwiesz się od wszystkich swoich ziemskich problemów, poczujesz bezkres kosmosu, doświadczysz nieosiągalnych gdziekolwiek indziej wrażeń.


Z takiej podróży, na Ziemię powrócisz jako nowy, inny człowiek - wiele rzeczy dotychczas ważnych stanie się nieistotnymi.
Z nami przewartościujesz swoje życie - daj sobie szansę!

 

Zdjęcia z ISS

W poniższej galerii wykorzystaliśmy zdjęcia publikowane w serwisach NASA oraz na jej fanpage'u na Facebooku. Jesteśmy jej głęboko wdzięczni za taką możliwość.

 

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna

(ang. International Space Station, ISS; ros. : Mieżdunarodnaja Kosmiczeskaja Stancyja, MKS) – pierwsza stacja kosmiczna wybudowana z założenia przy współudziale wielu krajów. Składa się obecnie z 15 głównych modułów (docelowo ma ich liczyć 16) i umożliwia jednoczesne przebywanie sześciu członków stałej załogi (trzech do roku 2009). Pierwsze moduły stacji zostały wyniesione na orbitę i połączone ze sobą w 1998 roku. Pierwsza stała załoga zamieszkała na niej w roku 2000. Źródłem zasilania ISS są baterie słoneczne, transportem ludzi i materiałów do 19 lipca 2011 zajmowały się amerykańskie wahadłowce programu STS (od lutego 2003 do 26 lipca 2005 wstrzymane z powodu katastrofy Columbii) oraz rosyjskie statki kosmiczne Sojuz i Progress.

Na stacji znajduje się sprzęt radiowy na potrzeby krótkofalarstwa (projekt ARISS). Ma ona także przydzielone własne znaki wywoławcze: amerykańskie NN1SS oraz NA1SS, rosyjski RZ3DZR oraz niemiecki DL0ISS.

Administracja prezydenta Busha planowała wstrzymać finansowanie stacji po 2015, co skutkowałoby zdjęciem stacji z orbity na początku 2016. Planom tym przeciwstawiła się administracja prezydenta Obamy, która przedłużyła finansowanie do 2020 roku[2], a potencjalnie nawet do 2028[3].
źródło: Wikipedia


Ważysz nie więcej niż 75kg?

Dla osób spełniających ten warunek dodatkowy oferujemy 10 % rabat na podane obok ceny!

ISS - Zobacz więcej szczegółów

Ceny biletów

  • Dolot i powrót: 20 mln USD
  • Doba na stacji: 1,7 mln USD
  • Cały tydzień: 8,5 mln USD
  • Wyjście w kosmos: 1,50 mln USD/min
  • Dodatkowe usługi: - do negocjacji

 

Kosmos na wyciągniecie ręki

Kontakt

Jesteśmy NON-STOP do Państwa dyspozycji.